2 Şubat 2011 Çarşamba

First Jewellery Fashion Show At IFW!Bu yıl, dördüncüsü düzenlenen İstanbul Fashion Week 2011 kapsamında gerçekleşecek olan Deniz Kaprol defilesini heyecanla beklemekteyim. Kişiye özel tasarımları ile adından sıkça söz ettiren "dkaprol" 5 Şubat 2011 günü saat 13.30'da Türkiye'nin ilk takı tasarımı defilesini gerçekleştirecek.. Deniz Kaprol “dkaprol / Fallen Angels” defilesi Uğurkan Erez kareograflığında ve başarılı fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut’un hazırlayacağı bir enstalasyon ile başlayacakmış. Bu bilgiler ilgi çekici ve farklı bir defile olacağını doğruluyor.“dkaprol” “ Fallen Angels” ve labirent konseptli tasarımlarını yine Türkiye’de bir ilke imza atarak erkek modeller üzerinde bizlere sunacakmış. Bu durum ise daha da meraklandırıcı.

Deniz Kaprol'ün takı tasarımlarının sunacağı defilede yalnız değil. Karma defiledeki diğer tasarımcılar ise Tuvana Büyükçınar, Nej ve Rana-Berna Canok kardeşler. 

Söylenecek pek birşey yok aslında. Bekleyip göreceğiz. Gerçi ben Deniz Kaprol'ün çok iyi bir iş çıkarıcağına eminim..


"dkaprol" will represent their jewellery designs at IFW 2011. It will be the first jewellery show in Turkiye. So excited!


morlu günler/ have a nice day
bayan mor/ miss purple

0 yorum: