27 Ekim 2012 Cumartesi

Mini Icons Of Fashion World


Dürüst olmak gerekirse, thecoveteur.com internet moda sektöründe her daim beğeniyle takip ettiğim azınlık sitelerden. Her girişinizde yeni insanlarla tanıştığınız, farklı tarzlarla karşı karşıya geldiğiniz ve idollerinizle yaptıkları röportaj ve çekimlerle sizi şaşırtan bir platform burası. Her daim renkli ve yaratıcı. Eskiden sektörlerinde başarılı insanların dolaplarına girip, tapılası çekimler ve merak edilen detaylarla geri dönen bu takım, siteye yenik bir soluk verdi. Daha taze bir görünüm ve yeni fikirlerle ortaya çıkan The Coveteur'un son bombası işte bu video... 

To be honest, thecoveteur.com is one of my favorites of fashion platforms on Internet among all. Everytime you enter the website, you get a chance to meet new people & styles and to enjoy writings and photoshoots about your idols. Always creative and inspiring. The Coveteur has just stated their relaunch lately and this video is themed as their relaunch party. If this relaunch will be as successful as the video, I will be so happy to hit the site everyday!


Elinde mini kamerasıyla ortalıkta zipzip koşturan 'mini' Tommy Ton'dan, stiline bayıldığımız sempatik editör 'mini' Taylor Tomassi Hill'e ve tabiki sürekli moda duşu (fashion shower) almaktan söz eden pek şıkırtılı Anna Dello Russo'ya moda, müzik ve sanat dünyasinin en önde gelen isimleri bir video ile sitede ağırladı. The Coveteur'un yenilenmesi şerefine düzenlenen parti temali bu video, sizi çok güldürecek eminim :) Keyifli Haftasonlari!

This hilarious video made my day! It contains stars from fashion, music and art world, hope you'll enjoy it as much as I did. Have a good weekend :)

0 yorum: