2 Eylül 2013 Pazartesi

Too Cool For School

Beymen_Club_FW13_1_00059

Lise bittiği günden itibaren gardrop önünde geçirilen zamanın büyük oranda artış göstereceğini tahmin ediyordum. O sıkıcı üniformalardan kurtulduğuma sevinirken, her gün yeni bir stil macerası yaratabilme şansım olan üniversite için heyecanlı olduğumu belirtmeme gerek yok sanırım! Sonbahar-Kış 2013 trendlerinden bahsetmeye başlamadan, geçtiğimiz hafta katıldığım Beymen Club basın lansmanının yeni sezon gardrobum ile ilgili bana ilham verdiğini belirtmeliyim. Çünkü bu sezon Beymen Club kadını çok cool, çok genç ve çok renkli.

Öyle bir kadın hayal edin ki her cuma gecesi dans pistinin yıldızı olacak kadar eğlenceli, hayatın zorluklarına en cool tavrıyla göğüs gerecek kadar güçlü ve mutlak başarıya en yaratıcı biçimde sahip olacak kadar azimli ve birikimli olsun. Herşeyin ötesinde tarz sahibi. Kulağa hoş geldi değil mi? Beymen tasarım ekibinin bu Sonbahar - Kış sezonunda bu kadından esinlenmiş olduğu aşikar. Sade ve zamansız şıklığı ana elementler olarak alan koleksiyon; yoğun çalışma temposunda sneakerlarını ayağına geçirecek, biraz ciddiyet adına maskülen erkek kabanını sırtından eksik etmeyen bu kadın için bir cevher. Eğer sizde benim gibi yazı 'model-off duty' looklarına özenerek geçirdiyseniz önümüzdeki sezon için Beymen Club'a bir uğrayın ;)

 Unutmayın, ister üniversiteli olun ister bir plaza kadını Beymen Club AW 2013 koleksiyonu sizi sezonun en trendy kadını yapmakta kararlı. Nasıl olsa beyazlara bürünmenin, grunge'a kapılmanın, deri ile Rock'n Roll'lamanın, tüvit ceket veya brokar pantolonlarla nostaljik hissetmenin yaşı yok! 

---------------------------------------------------------------------------

Since high school has finished, I was aware of the fact that the amount of time spent in front of wardrobe would rise remarkably. Still, I was happy to finally get rid of boring school uniforms and thrilled to have a chance to experiment on my style at university. Before informing and encouraging you and myself about the trends of Autumn-Winter 2013 for experimenting and experiencing, I want to share the AW 2013 collection of Beymen Club (A well known Turkish clothing brand), which was presented to Turkish fashion press last week. In order to inspire you about the woman I will wear this season, here are some lookbook pictures from the collection.

It's obvious that Beymen Club design team worship the woman, who is so fun that she is the star of dance floor every friday night, who is so tough that she can behave with confidence in bumpy road of life, who is so ambitious and wise in order to gain success with the most creative way. Above all, she's has a good taste and knows how to be stylish with Beymen Club. The posture of this woman sounds nice, right? In their AW 2013 collection, Beymen Club comforts this woman with leather sneakers and backpacks, still polishes with gold & copper and lightens her up with it's color scale and young attitude.

Even if you are a freshman at college or a 40 year old business woman, Beymen Club AW 2013 will make you the trendiest one this season. As there is no age limit in covering yourself in white, falling into grunge, rocking it with leather or feeling nostalgic with tweed jackets ;) 

beymenclub2

beymenclub


2 yorum:

fashion cadet dedi ki...

Amazing collection Aw13 is all about grunge & rock & roll

http://fashioncadet.com/
www.alwand.co.uk

Ada dedi ki...

You're so right!