29 Haziran 2010 Salı

Dinamic Versace Resort 2011

Yağmur ilimizden eksik olmasada, hava durumu resort koleksiyonlarına bakmamı engelleyemez. Üstelik koleksiyon Versace'ninse... Şehirli kadınlar için çok yaratıcı ve renkli bir koleksiyon olmuş. Ofiste tıkılanlar, bu koleksiyonla ofise yazı taşıyabilirler. Şehir için çok taze ve dinamik olan bu koleksiyonu çok sevdim. Benim gibi bu yaz fazla deniz tatili yapmayacaklarsa, bu koleksiyon ile yazı iliklerinde hissedebilirler.

The weather is rainy at Istanbul but I don't care. I still want to look Resort Collections especially if it's Versace's. The collection is really creative and colorful for business woman. If they stuck in their office, they can bring summer to their office with this collection. This collection is too fresh and dinamic for city. If you don't have time to go beach holiday, you can feel the summer with this collection.

İlk görseldeki gri elbiseler toplantılara birebir. Hem iddialı, hem stil sahibi hemde çok uçarı değil. Hele modelin elindeki çantayı çok beğendim. Sırtıma atıp dünyayı bu çantayla gezebilirim :).

As you can see in first collage, grey dresses are ideal to business meetings. These dresses are stylish, pretentious but also not crazy. I love the backpack which the model holds. I can visit all around the world with this backpack.

Bu ilkbahar çok tartışıldı" siyah küçük elbise mi? yoksa beyaz küçük elbise mi?"diye. Beyaz küçük elbiseler de Versace'den nasibini aldı. Siyah asi çizgileriyle hayat buldu. Bu yazın renklerinden beyaz, koleksiyonda sadece elbisede görülmüyor. Ceketlerde, trençkotlarda, gömleklerde de görülen beyaz yazın sakinliğine, duruluğuna ilgi çekiyor bence.
This spring people discussed about "the little black dress or the little white dress" situation a lot. Versace made the little white dress its favourite in the collection. Black contumacious lines make the little white dress more attractive. This summer's popular color white is seen in the collection as jackets, shirts, trench coats, dresses. White is clean and calm, it suits in summer.
Neon renklerin sezonun gözdesi olduğunu anlamayan kalmadı heralde. Cırtlak sarılar, turuncular, yeşiller, maviler... Açık renkler tabikide yazlık. Bu eğlenceli, ayakları yere basan tasarımların sahibi olmak istiyorum. Sizce çok mu şey istiyorum?

Neon colors are also popular this summer. Yellow, orange, green, blue... These colors suit summer. I want to have these enjoyable and also confident designs. Do I want too much?

Floral desenleri çok severim ama Versace'nin Resort koleksiyonunda farklı tarzlar çalışması çok hoşuma gitti. Floral yerine dijital desenleri önplanda tutmasıyla bu koleksiyon benden 10 puanı kaptı. Her ne kadar puantiyeleri, çiçekleri çok sevsemde, yazlık desemde sezonun farklı parçalara ihtiyaç duyduğunun farkındaydım. Aradıklarımı bu koleksiyonda buldum.

I like the florals but I love that Versace's used different styles in its collection . I give 10 out of ten to Versace's Resort Collection because Versace used digital patterns instead of floral patterns. I was bored of floral patterns this summer because of the resort collections. Resort collections needed that kind of difference!

Eğer "o kadar da iddialı değilim","böyle giyinemem ki ben" diyorsanız, Versace'nin size farklı önerileri de var. Hem şehir koşturmasına göre rahat, dikkati bir parçada çeken (genellikle çantalar) tasarımlar da bulabilirsiniz koleksiyonda. Ayrıca belirtmeliyim ki Versace'nin ayakkabı tasarımlarını da çok beğendim. Son kolajdaki ayakkabılara dikkat çekmek istiyorum. O kadar güzellerki...

If you're not that pretentious, Versace has different ideas for you. Versace's collection is comfortable for city, it makes a point at one item (especially on bags). Also I should specify that I like Versace's shoes in the collection. Attention to the shoes which are in last collage. They are so beautiful.. Have a nice week.


morlu günler

Bayan Mor

0 yorum: